Ebro

#4779 9. 2. 2012

Jakub Hradecký: Dobrý den,

3.4.2012 se chystám směr Španělsko na Ebro ale v tuto dobu se bohužel ještě nesmí chytat kapři ale od znémého jsems e dozvěděl že když budu chytat kapry na pelety a přijede kontrola tak řeknu že chytám sumce a vše bude o.k. Taky bych se chtěl zeptat na naějakou radu jak krmit peletama a jaký druh si nejelépe pořídit pro tuto dobu a tento způsob lovu. Poté bydch se chtěl zeptat na nějaký tip zahraniční lokality kde by se začátkem dubna dali úspěšně chytat kapři. (francie, itálie, maďarsko, německo). Děkuji za Váš čas a přeji hezký den.

S podravem
Jakub Hradecký

Nikl Team

Dobrý den Jakube,

na Ebro Vám jednoznačně doporučujeme vyrazit s peletami Halibut nebo Red Halibut. Vzhledem k tomu, že jsou zde tyto pelety používány v enormním množství, ryby se s nimi perfektně krmí. Krmit Vám doporučujeme plošně, aby jste zaujal a zastavil velká hejna místních kaprů.

Rybářům, kteří jezdí na Ebro se také velmi dobře osvědčily 3XL pelety nebo pelety Noční Můra, které používali pouze pod háček a do bezprostřední blízkosti montáže.

V tomto termínu můžete vyrazit např. do Maďarska, kde se již dá velmi dobře rybařit - např. populární Merenye, Palotáš, HaromFa a další. Ve Francii je nutné hladat jižněji položené revíry, kde přichází jaro mnohem dříve, než v Severní a Východní části - např. jezero Cassien nebo řeka Rhona.V Itálii je na jaře velmi oblíbený veletok Pád, kde se dají chytat kapři v podstatě celoročně, ale jaro bývá tím nejoblíbenějším obdobím.

Přejeme pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů