Výbava

#4818 15. 2. 2012

Richard Kunik: Dobrý deň.
Rozhodujem sa medzi navijakmi M-liner a mistralom od Mivardi poradte mi prosim vás poprípade nejaké iné.Budem ich používat na stojatých vodách max.7ha,a poradte mi aj prúty či teleskop alebo dvoj-troj.dielne.A ešte vás chcem poprosiť o radu na preteky kde sú sumčeky žerú všetko okrem kukurice či mám niekolko dní pred pretekma zakrmit a čím a akú návnadu a montáž.Ďakujem
Dotaz k produktu: M-Liner

Nikl Team

Dobrý den Richarde,

z uvedených navijáků Vám jednozančně doporučujeme model Mistral, který je jednoznačně kvalitnější a určitě bude mít mnohem vyšší životnost.

Volba prutu závisí na Vašich požadavcích. Nejdříve je důležité se rozhodnout, jestli Vám bude více vyhovovat levný teleskop nebo jestli chcete kvlitnější kaprové 2-3 dílné pruty. Zde je nutné se rozhodnout, jestli dáte přednost menším transportním rozměrům u 3dílných prutů či lepším nhazovacím a zdolávcím vlastnostem u 2-dílných prutů.

Pro závodní lov na vodě, kde je spoustu sumečků Vám doporučujeme lovit na kukuřici, tygří ořech či plovoucí boilies (které sumečky většinou tolik nezajímá). Případně Vám doporučujeme vyzkoušet ochranu nástrahy Rap-It, kterým můžete "obalit" jak boilies, tak pelety.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů