Chlumec 2

#4836 19. 2. 2012

Honza: Dobrý den, potřeboval bych poradit několik tipů jak máme postupovat při lovu koncem dubna. Jedeme na tři dny na soukromý revír chlumec 2(zatopený lom cca 11ha) s velkým rybářským tlakem hlavně na boilies a velmi čistou vodou, dno je jílové s rostlinami a škeblemi. Přibližně 15m od břehu je hloubka už 8m (max hloubka 25m). Zvolili jsme rohové místo přímo u přítoku A zajímalo by nás jak hodně vnadit (partikl,pelety,boilie) a jakou zvolit nástrahu. Vyskytují se tam i jeseteři které bychom samozřejmně také rádi chytili. S pozdravem ct-sahara

Nikl Team

Dobrý den Honzo,

od našich zákazníků máme potvrzeno, že na tomto revíru velmi dobře funguje boilies 3XL a Noční Můra, které Vám pro toto období také doporučujeme - obzvláště pokud chcete mít co nejvíce záběrů.

Pro vnazení (ale i samotný lov) Vám doporučujeme použít drobný partikl v kombinaci s peletami a několika hrstmi boilies menších průměrů. Množství a interval vnazení záleží na aktivitě kaprů. Obecně je lepší začít s menším množstvím (např. 30kuliček boilies a 1kg partiklu + pelet na 1 prut) a v případě vysoké aktivity ryb později přidat.

Doporučujeme Vám vyzkoušet i co nejvíce lovných míst, čímž rychle vysledujete, kde se kapři krmí a na která místa má smysl se dále soustředit.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů