Revír s malými kapry

#4843 20. 2. 2012

Pavel Vajďák: Zdravím Vás.
Chytám na revíru, kde je hojný výskyt malého kapra. Po poradě s Vámi
jsem si obj. na jaro a chladnější vodu Food Signal a C4-Squid Oct. o pr. 24 mm, ale nevím jaká je životnost (resp. tvrdost) ve vodě. A dále, bych si nechal poradit co do teplejší vody. Rád bych-trošku na bázi ovoce a s dlouhou životností ve vodě a o větším průměru jak 20 mm.
Děkuji, Pavel Vajďák.

Nikl Team

Dobrý den Pavle,

pro lov na revíru, kde je velký výskyt malých kaprů jste zvolil opravdu dobře. Délka rozpadu boilies závisí hlavně na teplotě vody a aktivitě drobných ryb. U těchto dvou druhů návnad se však nemusíte bát, že by v běžných podmínkách nevdržely např. 24. Tyto dva druhy boilies jsou velmi soudržné a určitě odolají atakům bílých ryb. Pokud požadujete extra tvrdé nástrahy, boilies můžete dál sušit např. v prodyšných sacích nebo přepravkách na zeleninu.

Do teplé vody a selektivní přístup k lovu Vám doporučujeme stejné boilies. Pokud by jste chtěl něco laděného do sladka a zároveň selektivního, doporučujeme Vám naši C4 v kombinaci Damson-Squid/Octopus, který má výrazné aroma vyzrálé švestky.

Pokud na léto chcete velmi atraktivní sladkou nástrahu, můžeme Vám prozradit, že v horizontu 14ti dní uvedeme na trh novou řadu ekonomického boilies určeného pro masivní vnazení a krátké výpravy.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů