Mušov

#4867 22. 2. 2012

DAVID: Zdravim Nikl team
mam dotaz,a to ohledne prichuti boilie na obdobi brezen,duben,na stojatou vodu tj.D7,D5,D4c atd. dival sem se na vasi radu hot line,a prave nevim jestli neco sladkyho jako horka visen,brusinka atd. nebo spis 3xl,nocni mura??prumer by mel byt tak 16mm??a jestli by bylo dobre to dat v kombinaci s fluoro pop-up na panacka??s boilies NIKL jsem velmi spokojeny a nechci kupovat od jine firmy tak se prave chci poradit primo s profikama ,predem dekuji za odpoved...

Nikl Team

Dobrý den Davide,

v březnu a v dubnu se dá očekávat ještě velmi studená voda a nižší aktivita kaprů, proto bychom osobně volili boilies Kill Krill Atract či pelety Kill Krill nebo 3XL - v případě, že si chcete co nejvíce zachytat. Pokud se chcete soustředit na větší ryby, pak Vám doporučujeme 18mm Kill Krill nebo 3XL, které zde funguje perfektně.

Pokud stejně jako my důvěřujete i sladkým boilies, určitě bychom Vám doporučili vyzkoušet naši novinku, boilies High Attract (nástupce řady Hot Line), konkrétně příchuť Magic Chocolate nebo Juicy Strawberry v průměru 15mm. Jsme přesvěčeni, že tyto slaďoučké bonbony nenechají kapry v klidu a sami jim plánujeme dát na jaře hodně prostoru.

Přejeme hodně štěstí, Nikl team

Návrat na přehled dotazů