Vánoce se blíží :-)

#487 20. 10. 2009

Martin: Zdravím Nikl tým,
měl bych zájem o zakoupení mikiny černá prsa logo CRU, záda logo s kaprem CRU pro svého otce k Vánocům. V e-shopu není přiloženo foto. Bylo by možné někde vyhledat foto mikiny ze předu i zezadu a materiál, ze které je vyrobena? Dále bych měl zájem o pruty v cenové relaci do 3500,- za ks. Rozhoduji se mezi Basic Instinct 12ft 3lb a Prut - ORIGINE 360? Které byste mi poradili? Budu je používat jak na vyvážku, tak na nahazování s težkými olovy. Dále bych měl zájem o bezpečné uložení těchto prutů. Potřeboval bych pevné a prostorné pouzdro na 4 pruty s dalšími úložnými prostory. Které z vašeho e-shopu byste mi doporučili? Moc díky

Nikl Team

Dobrý den Martine! Mikina CRU, kterou jste měl možnost vidět na fotografiích ať už kluků z teamu nebo zákazníků, je totožná s tou, kterou obdržíte při nákupu v našem eshopu. Tento nedostatek se pokusíme co možná nejrychleji doladit a fotografie dodat. Je vyrobena ze silnějšího,velmi příjemného bavlněného materiálu, který vás v chladných nocí .

K prutům. Oba typy těchto prutů jsme testovali a Vaše požadavky jsou schopny bez problémů splnit. Ať už budete házet na Labi 200gr olova nebo zdolávat ze člunu, určitě Vás nezklamou. Bude jen na Vás, který z těchto modelů zvolíte, oba Vám odvedou stejnou službu.

Ideální volbou při výběru obalu na 4 pruty pro Vás bude krásně zpracované pouzdro http://www.nikl.cz/p842-pouzdro-na-pruty-fourreau-accurate.php ">MACK2 Fourreau Accurate. To pojme 4 nastrojené pruty, podběrák, vidličky a kupříkladu ještě vážící tašku apod. Je z velmi kvalitního materiálnu, má v sobě zabudovanou vystužovací tyč a je vybaveno kvalitními zipy.

S pozdravem Nikl team!

Návrat na přehled dotazů