boilie nefunguje?

#490 21. 10. 2009

vlasta: dpbrý den - zakoupil sem u Vás boilee RRR peper Scopex a oliheń a 3 XL - a několikrát na rybách, po předkrmování a pokaždé na ně bez záběru, to samé se mi loni stalo s boileem od M. Kučery - asi 3 druhy těch nejdražších - Královský losos, Krvavý huńáček, a ještě nějaké, rovněž vůbec nic, letos souběžně s vaším sem na druhou udici nastražil boilee udělané doma - z ptačího zobu plus esence - od Vás, a kupodivu - chytil asi 15 kaprů od 56 cm do 79 cm, takže na naše podmínky obrovský úspěch. Jedná se o řeku - jihlavu, šířka kolem 2O - 3O metrů, moc pěkná, pestrá, ale dost špatně zarybněná. Jak je možné, že Vaše boilee stejně jako od mikbaitsu vůbec nefungovaly? Děkuji za odpověď - na Vaše a podomácku udělané sem chytal souběžně. Děkuji.

Nikl Team

Dobrý den.
z Vámi popsané situace jednoznačně vyplývá, že kapři na Vašem revíru jednoznačně upřednostňovali a upřednostňují boilie vyrobené z ptačích zobů. Jak RRR Pepper, tak 3XL jsou vyrobené z rybích mouček. Jsou revíry nebo období v roce, kdy kapři boilie z ptačích zobů zkrátka před ostatními návnadami preferují.
Držte se tedy Vašeho úspěšného receptu a uvidíte, co se Vám ještě podaří ulovit, na takovou řeku už máte nachytané velice slušné ryby.
S pozdravem, Nikl team.

Návrat na přehled dotazů