4ha rybník

#4973 6. 3. 2012

Zdeněk Plachý: Zdravím Nikl team.Prosím o radu,je dobrá volba na 4ha rybník s maximální hloubkou 2m použít produkty z řady 3XL,KILL KRILL a jak krmit abych nalákal i nějaké větší ryby?Díky za radu a ještě pochvala za to co děláte, jen tak dál pánové

Nikl Team

Dobrý den Zdeňku,

dle našich zkušeností budou tyto produkty určitě účinné. Důležité je nalézt místo, kde se kapři pohybují, aby Vaši návnadu určitě zaregistrovali. Pokud víte, kde se ryby krmí, bude většinou stačit použít menší množství návnad - např. 30 kusů boilies a dvě hrsti pelet do menšího okolí kolem nástrahy.

Případně můžete zkusit odlišnou strategii, kdy vytvoříte větší krmné místo - např. z partiklu, pelet a menšího množství boilies, kam se pokusíte stáhnout co nejvíce ryb z okolí. Menší krmící se ryby velmi často neuniknou pozornosti i velkých kaprů, kteří se na Vaše krmné míto poté přijedou krmit. Pro selekci při větší intenzitě záběrů od menších či středních kaprů Vám doporučujeme nástrahu nastražit např. 10 - 30m od tohoto krmného místa pouze s hrstí návnad kolem.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů