Jaké návnady

#5057 21. 3. 2012

Petr: Dobrý den, potřeboval bych radu jaké správné návnady zvolit pro lov kaprů na vranovské přehradě oblast Penkýřák(vedle známé Farářky)většinou chytám na těžko.Již jsem vyzkoušel kvanta návnad a nikdy se nic pořádně neosvěčilo,dno je zde bahnité.Předem děkuji za rady.

Nikl Team

Dobrý den Petře,

volba návnady a nástrahy nejvíce záleží na tom, s jakým célem k vodě jdete. Pokud si chcete co nejvíce zachytat, doporučujeme Vám naše originální pelety vyrobené z boilies mixů - pelety Kill Krill, 3XL či Noční Můra v průměru 18mm jsou pro aktivní lov opravdu nepřekonatelná návnada i nástraha (v případě vyšší aktivity ryb je můžete silněji zakrmovat partiklem - kukuřicí, řepkou, obilím...).

V případě, že jsou Vaším cílem co největší kapři, doporučujeme Vám zvolit selektivnější nástrahy - např. boilies C4, Kill Krill nebo Food Signal.

Samozřejmostí je nutnost nalezení správného místa pro lov, kudy kapři alespoň proplouvají či se na místě pravidelně krmí.

Pro lov ve větších nánosech bahna Vám doporučujeme použít delší návazce z měkké šňůrky a k montáži připojit PVA s dalším krmením.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů