Jaké boili bez dlouhého čekání?

#515 27. 10. 2009

Jirka: Mým nejoblíbenějším způsobem chytání je na feeder, ale letos jsem značně propadl kaprařině a chytání na boilí. Chtěl bych se zeptat, jaké boilí od Vás doporučujete na které máte rychlé záběry, aniž se ptám na kapitální velikost kapra? Já jsem měl značné záběry teď na podzim od firmy Starbaits- série perfomenc např. Hot demon a dip, chtěl bych se zeptat na rovinu jestli této sérii boilí konkurujete co se týče např v počtu záběrů? Jestli jste měl toto boilí možnost vyzkoušet.. Děkuji za upřímnost. Myslím tím ve srovnání přímo boilí od K.Nikla. Ještě jednou děkuji, rád se nechávám přesvědčit, je to tím, že rád koupím kvalitní boilí, ale nemám peníze na to abych vyzkoušel vše najednou. Jinak Vám velice fandím!

Nikl Team

Dobrý den Jirko. Děkujeme za Váš zájem a vážíme so ho. K Vaší otázce. Pokud sáhnete po boilie 3XL, dipu 3XL a obalovacím boilie těstu 3XL, můžeme Vám s jistotou zaručit, že pokud bude vše ostatní jak má, tak se se záběry nezastavíte. Pro Váš styl lovu používejte jemné návazcové materiály a malé háčky.
Velikost boilie 16–18mm, dipované a ještě obalené těstem znamená okamžitou akci na Vašich prutech.

Celý vývoj boilie 3XL probíhal velmi dlouhou dobu a přes mnoho testovacích verzí se nám podařilo jej vyladit do jeho finální brilantní podoby. Srovnání s hot demonem nemáme, ale jsme si jisti, že 3XL nezklame!

S pozdravem Nikl team.

Návrat na přehled dotazů