Hněvkovice

#5256 27. 4. 2012

Míra: Dobrý den,
od loňského léta navštěvuji vaši prodejnu tady v Českých Budějovicích a vždy si rád popovídám a nechám poradit od ochotného personálu. A protože jsem v chytání na boilies začátečník, mohli by jste mi prosím poradit jaké boilies se vám osvědčilo na Hněvkovické přehradě (Poněšice, Purkarec)? Na pelety 3XL které jsem si koupil loni jsem nic nechytil. Ale to je spíše mojí nezkušeností. Letos jsem taktiku vylepšil o pstruhové pelety, které přidávám do PVA punčochy a teď je zkouším ještě máčet v boosteru 3XL. Ale zatím jsem moc úspěchů neměl. Taky bych měl zmínit, že mé "výpravy" jsou bohužel většinou jen několikahodinové. Děkuji za odpověď a přeji hodně velkých ryb.
Dotaz k produktu: Hotové boilies 3XL

Nikl Team

Dobrý den Míro,

volba boilies i celé prezentace je dle našich zkušeností zvolena dobře. Spíše vidíme problém v efektivitě lovu ve smyslu krátké vycházky na velkou vodní plochu.

Na takto velkých vodách je bezpodménečně nutná správná lokalizace ryb - jak části revíru, tak konkrétní hloubky, ze které (kterých) se v daný termín ryby krmí.

Proto Vám poradíme soustředit se co nejvíce na nalezení produktivního místa, kde následně určitě uspějete i s touto strategií.

Pokud by jste měl možnost si Vaše místo předkrmovat, určitě tím pravděpodobnost dobrých úlovků zvýšíte. Pro tento případ Vám doporučujeme použít více partiklu (kukuřice, řepka, pšenice...), halibut pelet či jiných větších pelet a několik hrstí boilies.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů