Jak na závody

#5296 3. 5. 2012

Standa Březík: Dobrý den, v květnu příští týden jedu na závody. Od Vás jsem si koupil boiles Food signal ready, C4 ready, dále pelety Hybrid, Kill Krill, 3XL, Noční můra a Booster pelety. Pro zatraktivnění mám ještě Booster Kill Krill a 3XL. Jak nejlépe tento sortiment použít na zakrmení i chytání na závodech, kde 10 gramů je za 1 bod. A ryby (kapr, amur) jsou bodovány nad 60 cm. Smí se zakrmovat kobrou nebo raketou před závodem a během závodu kobrou nebo prakem. Je to můj první takový velký závod, kde soupeříme v týmech, a rádi bychom se umístili na jednom z předních míst. Děkuji, Petrův zdar. Standa B.

Nikl Team

Dobrý den Stando,

bude záležet na aktivitě ryb. Určitě Vám doporučme zakrmit mixem boilies, pelet a přpadně partiklu nebo method mixu. Následně Vám doporučujeme začít lovit na pelety Kill Krill a 3XL - např. obalené v těstě, nadipované a pod.

Pokud by Vám na pelety reagovaly menší ryby, bude vhodnější nastržit boilies. To Vám po prvním zakrmení doporučujeme pro začátek dát na jeden prut a zkusit počkat na větší rybu.

Nicméně sám podle první odezvy ryb a dle úlovků soupěřů uvidíte, co je třeba pizpůsobit.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů