Výběr vlasce a šokovky

#534 1. 11. 2009

Jiří: Dobry den mam dotaz potřeboval bych poradit ohledně vlasce jakej vlasec by jste mi doporučeli chtel bych nejakou 0.30 ale nevim jakej a ještě bych potřeboval poradit ohledně šokovky jakou by jste mi doporučeli za odpoved předem dekkuji.

Nikl Team

Dobrý den Jiří.

Naše volba vlasce pro příští sezonu bude jednoduchá a zní http://www.nikl.cz/p756-nylonovy-vlasec-c-max-line-1000m.php ">Mack2 C-MAX line. Není třeba zbytečných slov ohledně tohoto skvostu. Vše co potřebujete vědět naleznete v našem podrobném dlouhodobém testu http://www.nikl.cz/30-vlasec-mack2-c-max-line-sametovy-tvrdak.php v">zde.

Výběr šokovky bychom Vám doporučili přizpůsobit podmínká, ve kterých budete rybařit. Na dlouhé náhozy se nejlépe hodí bezpaměťový odolný monofil http://www.nikl.cz/p758-sokovy-vlasec-ciry-no-memory-clear-70m.php ">Mack2 No Memory 30lb
Díky nulové paměti a velmi hladkému povrchu se s ním perfektně nahazuje. přitom je dostatečně odolný aby odolal mnoha kontaktům s vázkami pokrytými ostrými škebličkami.
Pro chytání na vyvážku a v ultra těžkých podmínkách budou nejlepší volbou http://www.nikl.cz/p704-shock-it-super-odolny-sokovy-vlasec.php ">Shock-it 0,60–0,70 a nebo http://www.nikl.cz/p432-millenium-tete-ligne-head-line.php ">Millenium Head Line 0,60. Jsou to jedny z nejodolnějších matriálu na trhu.

Ať se Vám daří. S pozdravem NIkl team.

Návrat na přehled dotazů