Dotaz na možnou spolupráci

#536 2. 11. 2009

David Strnad: Zdravím, chci se zeptat v čem jsou lepší boilie mixy před klasicky již vyrobenými boilie. Jde mě hlavně o účinky a skladovatelnost a také samozřejmě cenu. Jelikož chci spolupracovat jen s jedním výrobcem (všeho - vybavení), tak bych byl rád za radu a případně i za nabídku. jelikož jsem také obchodník a dělám v podobné branži, tak si uvědomuji, že nejlépe je spolupráce s jedním výrobce a dodavatelem. Rád bych i do budoucna např. odzkoušel i nějaké novinky (nebo již třeba opomínáné nástrahy, návnady) a následně jej propagoval atd.) - lze o něčem podobném uvažovat?
Děkuji za Vaši reakci

David Strnad

Nikl Team

Dobrý den Davide,

Naše mražené boilies je vyráběné z identických boilies mixů, které najdete v naší nabídce. Z toho lze odvodit, že i účinky by měly být stejné. Skladovatelnost boilies mixů je 24 měsíců. Doma vyráběné boilies Vás výjde o něco levněji, jelikož práci, kterou investujete do vlastnoruční výroby, máte zdarma. Na podobné dotazy ohledně spolupráce, odpovídám často. Jelikož Vás vůbec neznám, prozatím Vám mohu nabídnout slevy nebo jiné odměny, avšak teprve za Vámi vykonanou práci. Jediná možnost odměny se našim spolupracovníkům naskytne za to, že nám poskytnou ze svých výprav články a zprávy od vody. Chcete-li zkusit touto formou spolupracovat, rozhodně jsme pro.

Neposkytujeme slevy předem, ale až za první zprávičky nebo články. Zpávy a články ale přirozeně musejí mít nějakou úroveň. Určitě nestačí posílat jen fotky.

Karel Nikl

Návrat na přehled dotazů