C4

#5380 20. 5. 2012

Trololo: Dobrý den,
s kámošem jsme si tohle boilie asi před rokem objednali,protože bylo ve slevě.Po asi roce jsme šli spolu na ryby ,že na c4 zachytáme a zjistili jsme ,že máme každý jinou barvu boilie (já šedou a kámoš hnědou)a dokonce kámoš tam má skořápky a já ne...Čím to je?

Nikl Team

Dobrý den,

pravděpodobně se jedná o rozdílnost mraženého (s obsahem skořápek) a hotového READY boilies. Odlišná barva výsledného boilies se u některých várek (obzvláště pak pokud je vyrobeno o několik měsíců jindy) může být způsobena odlišným sbarvením použitých mouček - i když se jedná o 100% identické moučky ve stejné kvalitě, někdy může být rozdíl v barvě, která ovlivní i barvu celého boilies.

Např. nejkvalitnější krillová moučka, kterou rádi používáme mění svou barvu každou dodávku - v závislosti na období (letní/zimní), kdy se krill v Atlantickém oceánu loví a také v závisloti na "nakrmení" krillu před ulovením. A stejně tak několik dalších prvotřídních rybích mouček či jiných surovin.

Odlišnost sbarvení může mít na svědomí také doba, po kterou se míchá samotný mix či již připravené těsto. I odchylka 5-10minut (v závislosti na ideální konzistenci pro rolování) může ve finále výslednou kuličku vizuálně změnit o několik odstínů.

Můžete si být 100% jisti, že naše receptury se nemění a budou nezměneny chytat kapry velkou spoustu let.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů