Návazec

#5404 27. 5. 2012

Radek Kulhan: Dobry den,jaky je vhodny navazcovy material pletenka nebo slikacka,delka navazce a jaka nosnost,olovo tip a gramaz,rovnatkoano ano ci ne,krouzek nebo bez,na bahnite dno.Diky

Nikl Team

Dobrý den Radku,

na bahnité dno Vám doporučujeme použít na jeden prut úplně měkký návazec a na druhý svlékací šňůrku staženou zhruba 4-5cm nad háčkem. Pokud chcete pouze jeden univerzální materiál, doporučujeme Vám šňůrku Jelly Wire 15 nebo 25lb, kterou můžete použít jako svlékací, tak i jako úplně měkkou (po stažení komplet obalu).

Jak si můžete všimnout v našich zprávách od vody, nejraději longshank nailer navazujeme na tuto svlékací šňůrku + doplňujeme o vlasové rovnátko a kroužek. Takto nám tato montáž funguje opravdu nejlépe.

Jendo drobné upozornění na závěr - netajíme, že z longhshank nailerů bez protihrotu ztratíte o trochu více kaprů, než u verze s protihrotem - je to dáno tvarem háčku a jeho "práci" během zdolávání. Pokud tedy nemusíte použít bezprotihrotový háček, určitě Vám raději doporučujeme klasickou verzi.

U klasičtějších tvarů háčků tento rozdíl není tolik patrný.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů