Odchod Maci z KN Teamu?

#541 3. 11. 2009

Petr: Byl jsem nedávno na závodu na Deštné a dozvěděl jsem se že vás chce oputit Ondra Macků. Co je na tom pravdy? Neni to už příliš?

Nikl Team

Dobrý den Petře,

jsme rádi, že na Nikl Team je upnuta tak velká pozornost veřejnosti. Lidé sledují každý náš pohyb. Jistě to samo o sobě o něčem svědčí… Odpověď na vaši otázku je velmi jednoduchá v podstatě se překrývá s naší reakcí na dřívější dotaz na odchod Petra Sedláře. Naši odpověď naleznete v dotazu číslo 338 na http://www.nikl.cz/poradna.php ?skip=32">této straně Poradny. Ondra měl na rozdíl od ostatních kluků tolik kuráže, že nám o odchodu alespoň řekl. Jeho odchod je spíše osobního charakteru než, nespokojenost s produkty, nebo s podmínkama za kterých pro nás pracoval. S Ondrou (a věříme, že i s ostatníma) jsme se nerozešli ve zlém. Není jednoduché být kvalitním testerem. Každého člena to stojí spousty času a úsilí. Nároky, které na testery máme jsou opravdu vysoké. Jiné firmy poskytují také testérství a různá zvýhodnění, ale s mnohem menšími nároky na kvalitu odvedené práce.

Znovu musíme opakovat – lidé zkrátka přicházejí a odcházejí. V každém případě je ale pravdou, že z našeho týmu nikdy neodešel žádný kaprař, který by nějakým způsobem ovlivnil chod firmy.

Přejeme pěkný den

Návrat na přehled dotazů