Boilies na rychlé chytání

#5410 28. 5. 2012

Lojza: Dobrý den,s lovem na Boilies jsem začátečník,po 14 dnech lovu nemám úspěchy,zatímco ostatní na jiných místech ano,proto bych potřeboval poradit nějaké kvalitní boilies na kratší výpravy,hlavně v nočních hodinách,3-4x týdně?Chytám na Boilies Imperial Baits-Carptrack explosiv stick mix,lovím zhruba ve 3-4 metrech,krmím zhruba 50ks kuliček denně,revír Dalešická přehrada,do 2 týdnů by měli jít kapři do tření.Děkuji za odpověď.

Nikl Team

Dobrý den Lojzo,

domníváme se, že problém by mohl být zejména v místě, na kterém lovíte. Pokud ostatn írybáři na jiných místech ryby zdolávají, zkuste i vy vaše místo změnit.

Co se týče naší osvědčené tutovky na krátké výpravy, pak můžeme rozhodně doporučit boilies 3XL nebo Kill Krill Atrakt. Atraktivitu boilies mnohonásobně zvýšíte, pokud boilies zalijete příslušným boosterem, případně nadipujete či nástrahu obalíte do těsta.

Stejně dobře můžete při krákých výpravách lovit na pelety 3XL, Kill Krill nebo Noční Můru, na které kapři reagují rychleji, než na boilies. Pokud si chcete i zachytat a nesoustředit se pouze na co největší rybu, tyto pelety svou práci určitě odvedou perfektně. 

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů