Tipy pro výběru signalizátorů

#542 3. 11. 2009

Peter : Ahoj hoši chcel by som sa opýtať na váš názor ohladne pípakov (jedná sa o set).Rozhodujem sa medzi Fox eos_r Fox rx a vašou Sadou 3 hlásičů Snake DE-LUXE s příposlechem. Chcel by som vedieť váš názor a prípadné plusy a mínusy daných výrobkov. Velké díky. Peťo

Nikl Team

Ahoj Petře,

signalizátory Fox eos nikdo z nás nevlastní, těžko soudit. Zaznamenali jsme ale poměrně hodně případů, kdy je kapraři reklamovali. Fox RX jsou velmi dobré hlásiče, s nimi chybu neuděláte. Se signalizátory http://www.nikl.cz/p461-sada-3-hlasicu-snake-de-luxe-s-priposlechem.php ">Snake DE-LUXE máme nejvíce zkušeností, protože je řada z nás používá k plné spokojenosti. Tyto signalizátory můžeme opravdu doporučit, žádný problém jsme u nich neshledali. V této souvislosti si Tobě nebo jiným kaprařům dovolíme nabídnout k prodeji dvě naše testovací sady.

Protože pro následující rok přijdou na trh inovované hlásiče Snake, které budeme testovat, prodáváme dvě sady hlásičů Snake DE-LUXE, se kterými jsme chytali letošní sezónu. Obě sady jsou 4+1 – tedy 4 hlásiče s příposlechem. Cena sady Snake DE-LUXE je 13 500Kč, my naše testovací sady 4+1 nabízíme k prodeji za 8 500Kč.

Na obě sady bude samozřejmě poskytnuta plná záruka! Navíc jako bonus zdarma přidáme i designové http://www.nikl.cz/p462-vymenny-panel-hlasicu-snake-natural-carbon.php ">carbonové panely ( normálně 500Kč/4ks).

Zájemci o koupi se prosím obraťte na adresu nikl@nikl.cz . Sady prodáme prvním dvěma zájemcům, kteří se ozvou :-)

00542_dsc_0801.jpg
00542_snake-sada.jpgNávrat na přehled dotazů