Svítící dip a pelety

#551 8. 11. 2009

Pulec: Zdravím všechny z Karel Nikl teamu a potřeboval bych se zeptat na dvě otázky. Co si myslíte o Ecto-Plasma - svítícím dipu myslíte že na něj kapr reaguje víc než na ostatní dipy?? Dále pak bych potřeboval doporučit pelety do pva punčochy a čím je nejlépe z aktraktivnit.
S pozdravem Pulec
Dotaz k produktu: Nikl Peletový mix

Nikl Team

Ahoj,

názory na dipy jsou různé. Kapr je bezesporu velmi zvědavá ryba a cokoliv zajímavého může upoutat jeho pozornost. http://www.nikl.cz/p891-ecto-plasma-svitici-dip.php ">Svítící dip v sobě snoubí jak čichovou, tak i vizuální přitažlivost pro kapra a posouvá tak naše možnosti na přelstění kapra do úplně nových dimenzí. Důležitě je kapra zaujmout, což tato novinka zaručeně bravurně zvládne!

Do http://www.nikl.cz/p297-funnel-web-pva-system-with-7-meters-pva.php ">PVA punčochy doporučuji napěchovat nakrájené kousky boiliesu, který používáš, doplněné o pelety. Nejvýhodnější je náš http://www.nikl.cz/p33-peletovy-mix.php ">Peletový mix, který je nyní za velmi výhodnou cenu a obsahuje velmi rozmanitou směs pelet. Tyto pelety můžeš ještě více zatraktivnit, pokud je zaliješ boostrem, doporučujeme například vybrat některý ze http://www.nikl.cz/k77-zavodni-rada.php ">závodní řady Vision Baits.

Přejeme úspěšný lov!

Návrat na přehled dotazů