Formid acid

#554 9. 11. 2009

Lukáš: Zdravim Vás všechny do Kolína.
Pochvala předem, protože jsem s Vašima výrobkama moc spokojený.
Mam jen jeden malej dotaz jak nejlépe používat formid acid(nakapat na boilie, kolik kapek, nechat zaschnout, přidat do směsi ....????) Díky moc za info.
Dotaz k produktu: Nikl Formid acid 10ml

Nikl Team

Ahoj Lukáši,

děkujeme za pochvalu! Formid acid je směs organických kyselin, které hned pomocí několika způsobů dráždí rybu a provokují ji k záběru. Ostrý pach a změna pH v okolí nástrahy jsou tím, čím Formid acid dokáže v těžkých situacích zaujmout kapry. Samozřejmě můžes tento preparát nakapat už při válení boilies do rozmíchaných vajec společně s ostatními tekutýmy složkami. Nejvýraznějšího efektu ale rozhodně dosáhneš aplikací roztoku přímo na Tvoji nástrahu. A to buď pokapáním nastražené kuličky boilies nebo tím, že si do prázdné dobře těsnící krabičky nasypeš několik nástrah a zakapeš 10 kapkami Formidu. Kuličky nech vstřebávat kapalinu zkrátka tak dlouho, než si budeš myslet, že roztok se alespoň částečně do struktury vpil. Nelze samozřejmě říct, jak dlouho to potrvá – závisí to na stupni vysušení boilies. My necháváme od několika minut po několik dní. Důležitá věc při manipulaci s ním je, nenechat si kapalinu dostat například do záděru na prstu nebo na jazyk. Opravdu dávej pozor, nebylo by to vůbec příjemné.

Dobrým tipem je tímto způsobem zatraktivňovat také pop-upu, což je sovědčená metoda k vydráždění nespolupracujících ryb.

Návrat na přehled dotazů