Total Contact

#5544 27. 6. 2012

Aleš: Zdravím chlapi, cetl jsem tu par clanku k pletence, super. jezdim na stojaky, zavazim tak v prumeru na 100-200m. Na navin se mi vejde cca 310m 0,30 monofilu, tím padem minimálně 550m vasi pletenky. nechce se mi ale tolik utracet. vymyslel sem, ze bych si podmotal zhruba 200m 0,30 monofilu ION POWER S-MISSILE FLUO, spojil kravakem k této pletence cca 175m, pak cca 20m sokace nebo fluorokarbonu (co je lepsi???) a na konec bych si dal výměnné návazce a zkousel bych stridat navazce z jemné pletenky nebo z fuorokarbonovými či s olověnkami(taky co je lepší???)u vody nikdy nevydrzim nic nedelat a furt zkousim... je to uplná hovadina nebo se to da udelat? nebude to nejaky problem, kdyz tam bude toliko spoju???diky predem za odpoved
Dotaz k produktu: Total Contact

Nikl Team

Dobrý den Aleši,

určitě můžete Váš naviják podmoat vlascem a na to namotat Total Contact. Jako šokovku Vám doporučujeme klasický čirý monofil - náš nejoblíběnšjí je LH illeniu Head Line 0,50 - 0,60mm. Co se týče fluorocarbonu, kromě lovu ve velmi čisté vodě a v dobrých světelných podmínkách jsme rozdíl nikdy nepozorovali.

U návazců můžete zkoušet, určitě se to vyplatí, ale z olověnky Vám je vázat nedoporučujeme. Tu je nejlepší použít jako vodič v délce zhruba 70 - 120cm nad olovem.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů