Bivak Specimen Hunter Leon Hoogendijk

#559 9. 11. 2009

Vít Tvrdoň: zdarec,mám dotaz na byvak specimen huntrer,máte sním skušenosti?a chtěl bych vědět rozměry jestly je to možné?jinak jsem s vámy moc spokojen,letos osobáček šupy 20,5kg,děkuji
Dotaz k produktu: Bivak Specimen Hunter

Nikl Team

Dobrý den,

s velkým bivakem http://www.nikl.cz/p448-bivak-specimen-hunter.php ">Specimen Hunter samozřejmě máme zkušenosti. Na několika delších výpravách po Evropě jsme s ním byli a jeho kvality můžeme potvrdit.

Bohužel jeho přesné rozměry teď říci nedokážeme, neměřili jsme ho. Jako orientační údaj ale určitě bude dobré říct, že vnitřní prostor je tak rozsáhlý, že do bivaku dáte pohodlně dvě lehátka, která i když nebudou přitisklá k stěnám bivaku, bude mezi nimi mezera, „ulička“ hodně přes jeden metr. Opravdu se jedná o velmi prostorný model, který designoval, navrhoval a připomínkoval Leon Hoogendijk. Leon sám měří kolem 2metrů a na dostatečníé pohodlí kladl velký důraz.

Výhodou bivaku je, že je dodávát naprosto kompletní. S podlahou, všemi potřebnými tyčemi, kolíky a především winterskinem – druhým pláštěm. Tohle dnes není standartní postup a většina firem nabízejících bivaky sice láká na skvělé ceny, ale chcete-li mít bivak kompletní, musíte pak dokupovat a utrácet další peníze za doplňky, které tady dostanete už v základní ceně.

Celkově hodnotíme tento bivak jako špičkový produkt, u něhož je vše od použitých materiálů, zpracování až po konstrukci dotaženo do velmi vysokého standartu.

Gratulujeme ke krásnému osobáku a přejeme i nadále pohodu na rybách a především skvělou zábavu!

Návrat na přehled dotazů