Jak na ně?

#5602 9. 7. 2012

Lukáš: Zdravím nikláci :)
Mám dotaz: Za 14 dni valím na výkend k vodě a rád bych si opravdu pořádně zachytal! Nečekaně :)
Mám doma od vás 8kg boilie high attract ready - monster crab 20 mm, a tak 4 kg C4... Poradtě na kterej boilis chytat nebo jesli je nějak dát dohromady? popřípadě co ještě dokoupit a do boilie přidat ??? čím je nadipovat nebo naboosterovat aby šlapalo perfektně?? A jak krmit :) Je toho dost:) Jo ještě pokud vám pomůže tak jedná se o revír Velké Bílovice... zhruba 50ha rybník... převážne bahnité dno.
Předem děkuji za odpoved ;-)

Nikl Team

Dobrý den Lukáši,

mnohem důležitější než 100% vyšperkování Vašich návnad je nalézt to správné místo, kde se budou kapři přirozeně zdržovat nebo místem alespoň projíždět.

Co se týče návnad, určitě bychom vyzkoušeli oba typy s tím, že High Attractem bychom zkusili více zakrmit a s C4 bychom spíše lovili selektivněji s menší množstvím volného krmení. Po reakci ryb sám uvidíte, která nástraha nebo prezentace bude úspěšnější. V případě nulového výsledku Vám doporučujeme změnit místo.

Boilies do bahna Vám doporučujeme před lovem buď naboosterovat nebo na např. 2 hodiny před zakrmením rehydratovat v kyblíku s vodou z revíru.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů