Podzim-Listopad

#562 10. 11. 2009

Zdeněk : Dobrý den chci se zeptat jak nejlépe v listopadu na kapry? Nevím zda krmit více,méně, nebo vubec? A je lepší jen boilies nobo i jiné krmení,method mixy,partykl,pelety,atd....Předem děkuji a přeji hodně ulovku Z.S.
Dotaz k produktu: Amino-CSL dip, Nikl Method Mix Red Spice 1kg, Boilie těsto, CSL pelety, Nikl Peletový mix

Nikl Team

Ahoj Zdeňku,

v listopadu se voda již značně ochlazuje, proto je potřeba maximálně zjemnit a použít co nejatraktivnější nástrahy. Kapry se v tuto chvíli snaž spíše lokalizovat než stahovat na jedno místo větším množstvím krmení. Samotné krmení by mělo být také spíše složené z menších částic – pokrájené boilie, pelety, řepka a jiný partikl. Zkus použít booster pro zalití krmení, aby jsi u dna vytvořil pořádný mrak, který kapry zaujme. Booster navíc zanechá na místě silnou pachovou stopu, která se bude šířit do okolí a kapr ji zajisté nepřehlédne.

Method mix je rozhodně neopomenutelnou součástí krmení na podzimní a zimní rybolov. Můžeš jej použít nejen na samotné krmení, ale také s ním obalit třeba olovo. Při lovu ve studené vodě určitě použij obalovacího těsta. I sebelepší boilies se ve studené vodě obtížně rozpadá, a proto je potřeba tuto funkci zařídit něčím jiným. Právě k tomu slouží obalovací těsto. Těsto kapry dobře vábí i v ledové vodě. Další výhodou je, že si ho můžeš na lov připravit přesně tolik, kolik budeš potřebovat. Pro maximální atraktivitu zkus klidně i kuličku obalenou v těstě ještě smočit v dipu, jako nejúspěšnější se nám pro tento účel jeví 3XL dip.

Přejeme Ti hodně štěstí při výpravách v těchto chladných dnech!

Nikl Team

Návrat na přehled dotazů