Padání ryb

#5641 15. 7. 2012

olin: Ahoj kluci.Situace:17zaberu z toho 2 padaky a 15 plnokrevnych jizd.Padaky byly dva vytazeni cejni kteri meli hacek oba predpisove ve spodnim pysku.Jizdy byly kapri kterych me 13 spadlo driv nebo pozdeji behem zdolavani a dva ktery sem vytahl meli hacek oba z venku tlamy tak 1,5cm vedle.Vytazeni kapri meli 42 a 44cm.Proc cejni sedeli a kapri ne?Malem sem se zblaznil.Pouzity navazce:20cm potazene snurky stazene od hacku 5cm na rozhrani jemne a tuhe casti brocek.Dva druhy hacku c.8 omotane do naproti spicky a nastraha prumer 14mm vzdalena od hacku 5mm.(kapri padali z obou typu hacku).Dik za pripadnou radu co zmenit i kdyz jindy s temito navazci zdaleka takove ztraty nemivam.

Nikl Team

Ahoj Oline,

bez fotky návazce můžeme těžko soudit. V tomto případě bychom ale určitě vyzkoušeli změnu velikosti háčku, prodloužili boilies vlas nebo změnili typ návazce za tuhý. Také může pomoci zkrácení nebo naopak prodloužení návazce či změna váhy olova.

Spojitost mezi správně zaseklými cejny a vyříznutýi kapry bychom nehledali, jelikož tyto ryby se krmí trochu jinak a většinou úplně jinak "dravě" :))

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů