Carptrack Aminopellety

#568 13. 11. 2009

Ondra: Dobrý den, chtěl bych se zeptat ohledně Carptrack Aminopellet. Zajímalo by mě jaká je u pelet doba rozpadu a nebo za jakou dobu začnou ve vodě pracovat? Dále by mě zajímala jejich selektivita na malou rybu a popřípadně jak pelety zatraktivnit(upravit)? Jak daleko pokad jste to vyzkoušeli je možné s němi kobrovat? Předem moc děkuji za odpověď, s pozdravem Ondra

Imperial Baits team

Dobrý den Ondro,
naše Aminopellety se rozpadají v závislosti na teplotě vody, jejich velikosti a aktivitě ryb přibližně od 2h (verze 4mm) do 12ti hodin. Nerozpadají se úplně přímo, nýbrž se po stranách odlupují a zmenšují svůj průměr.
Dá se říci, že pracují okamžitě po vhození do vody. Jako každé pelety jsou pro malé ryby atraktivnější, než boilie. Vzhledem k pomalejšímu rozpadu a jejich velikosti jsou však selektivnější než například CSL pelety.
Zatraktivnění těchto pelet dosáhnete například zalitím tekutou potravou Carptrack Liquid, inL nebo jinou tekutou potravou či boosterem. Následným zasypáním například atraktorem Powder, Proteinkoncentrátem nebo některou z našich Enzymatických muček (Squid, Squid – liver) dosáhnete takřka nepřekonatelné dráždivosti pro všechny kapry.
Kobrou nebo vnadící lopatkou je možné 15ti a 25mm pelety nastřelovat při příznivých povětrnostních podmínkách až k hranici 40 – 50m.
Hodně štěstí!

Návrat na přehled dotazů