Hotovky Imprial...

#57 20. 6. 2009

Filip Notík: Dobrý den,jaké boilie hotovky, mi můžete vřele doporučit z carptrack řady I.B.pro soukromou 2 ha vodu s větší osádkou ryb 8-12kg?Těch bych se chtěl nějakým způsobem zbavit a prochytat se těm větším.Je tu relativně slušný počet kaprů 15-21kg na tak malou vodu.Děkuji za typy a případnou taktiku na ty větší...A přeji i Vám mnoho zdarů.Filípek.

Imperial Baits team

Dobrý den,
rozhodně bychom Vám doporučili Monster-liver boilie. Průměr 21mm by měl být ideální, ale i verze 28mm by mohla záběry menších kaprů do určité míry omezit.
Kapry mezi 8–12kg je těžké vyselektovat určitým druhem boilie. Doporučili bychom Vám ale speciální superselektiví dip, který se dá vyrobit z tekuté potravy Liquid a esenciálního oleje černý pepř (v poměru 1:1). Boilie dipujte alespoň 5dnů.
Na hodně zarybněných vodách se při honbě za těmi největšími jedinci vyplatí velikou pozornost věnovat vnadící strategii. Například rozkrmit jedno místo větším množstvím partiklu a boilie a 20–50m od něj pak umístit samostatnou nástrahu (případně podpořenou pár kuličkami)…
Ať to jezdí!

Návrat na přehled dotazů