Jak na ně?

#5776 19. 8. 2012

Marek: Dobrý den, jedu na 4 dny na Labe a přemýšlím jaké boilies si mam nachystat. Minulý rok jsem měl 20mm Monster Crab a chytl jsem 80cm ale nejsem moc spokojený jelikož to byl jediný vetší kapr. Budeme chytat nad jezem a je tam okolo 5 metru hloubky. Krmíme 2x denně kukuřicí s řepkou a 3x denně peletama a koulema. Můžete mi prosím poradit jak přilákat vice ryb na lovné místo. Díky Marek

Nikl Team

Dobrý den Marku,

velmi záleží na aktuální situaci a aktivitě ryb. Zakrmováním partiklem a peletami určitě přitáhnete do lovného místa spoustu ryb, ale je také velmi pravděpodobné, že naprostá většina z nich bude spíše menší váhové kategorie.

Pokud se chcete soustředit na větší ryby, spíše Vám doporučujeme použít pelety a partikl na první zákrm a následně dle aktivity ryb spíše chytat a vnadit pouze boiliesem s trochou partiklu.

Co se týče výběru konkrétního boilies, na Labi ná perfektně funguje Kill Krill nebo 3XL. Z levnějších pak určitě doporučujeme řadu High-Attract v příchutích Monster Crab, Stinky Fish nebo Pineapple NBA.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů