Jaroslav

#5821 27. 8. 2012

jaroslav: Dobrý den,10.9.2012 odjíždím s kamarádem na jezero Jaroslav - konkrétně na místo 4-5.Chtěl bych se zeptat jestli s tím to revírem a konkrétním místem nemáte zkušenosti.Nějaky tip na položení montáží?Jaky způsob zakrmení zvolit a jaké boilies zvolit(3XL nebo Kill Krill?)Předem děkuji za odpověď.

Nikl Team

Dobrý den Jaroslave,

s tímto revírem nemáme osobní zkušenost, ale navštěvuje jej spousta našich kamarádů a zákazníků. Tip na položení montáží nemáme, ale určitě budou produktivní různé nerovnosti dna či přechod tvrdého/měkkého dna. S dotazem na úspěšná místa se určitě můžete obrátit na pana Kordu, který Vám ochotně pomůže.

Co se týče volby boilies, perfektně zde funguje jak 3XL, tak Kill Krill a také Food Signal - obzvláště dobře vysušený pro případ, že by jste chtěl selektovat menší kapry.

Taktiku zakrmení doporučujeme zvolit dle aktuální aktivity kaprů - pokud budou ryby aktivní, můžete použít více krmení, pokud naopak, efektivnější bude vnadit pouze málo přímo k montáži. Pro začátek Vám ale určitě doporučíme vyzkoušet různé taktiky vnazení i prezentace montáží a dle odezvy kaprů sám uvidíte, s čím bude dobré pokračovat.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů