Dalešice

#5876 9. 9. 2012

McMs: Dobrý den, začátkem října jedu na týdenní výpravu na Dalešickou přehradu a letos jsem se rozhodl boilis více než měsíc sušit. Překvapilo mne, jak je ovšem toto boilí po necelém měsící vyvoněné. Otázka zní. Boostrovat? Či nikoliv? Nebude právě ta atraktivita boilí v tom že jsou vyvoněné? Co mne čeká u vody pokud použiji takto vyvoněné neboostrované koule? A důlěžité, pod háček dám ostrou nadipovanou nástrahu...Budu mít méně záběrů? Méně záběrů, ale chytat větší ryby? Záběry přijdou později? Nevím, vůbec nevím co od toho čekat. Nemůžeš prosím poradit? Nemám zkušenost a vzhledem k tomu že se vlastně na ten týden chystám celý rok :-) nerad bych udělal nějakou zbytečnou chybu. Nebo mne napadlo, co kdybych naložil po měsící totálně vyschlé boilí do boosteru a poté je opět třeba týden nechal schnout? Budu rád za každou dobrou radu. Děkuji moc za pomoc.
Dotaz k produktu: Booster KN

Nikl Team

Dobrý den,

určitě se nedá odhadnout jak a na co kapři budou nejlépe nebo nejvíc reagovat. Záleží na mnoho faktorech. Určitě Vám doporučujeme vyzkoušet více variant.

Boosterovat boilies doporučujeme v případě, že chcete kapry co nejrychleji zaujmout nebo chytat jakkoliv velké ryby. Pokud jdete cíleně po co největších rybách, určitě bychom pro začátek použili vysušené boilies a laborovali spíše s prezentací nástrahy.

Dle odezvy ryb sám uvidíte s jakou strategií bude dobré pokračovat.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů