Longshank Nailer

#5901 14. 9. 2012

Jirka: Dobrý den, chtěl bych se zeptat jakou alternativu k háčku longshank č. 8 by jste mi poradili, aby jsem měl na každé udici něco jiného?(voda Labe a Vlatava)A dále jsem si ještě oblíbil zarážky na háčku, ale ta mi při větším švihu stále sklouzává, hlavně když se pod ní dostane dip(i ty pevnější zarážky), nemáte nějakou radu například na nějaké lepidlo, které by to přidrželo? Jinak musím pochválit háčky od Carpruse, že zůstávají opravdu ostré i po zátěži, i když se mi občas stalo, že z výroby byl nějaký mrzák, ale na lepší jsem zatím nenarazil. Děkuji.

Nikl Team

Dobrý den Jirko,

pokud chcete alternativu za háček longshank, doporučujeme Vám buď Longshank od Kordy nebo Gladiator LS z dílny CRU. Osobně jsme ale přesvědčeni, že longshank je svým tvarem i vlastnostmi tak specifický, že najít mu alternativu není skoro možné, repsektive výsledná montáž bude vždy pracovat odlišně.

Co se týče zarážek, s podobným problémem jsme se nikdy nesetkali, ale v doporučíme Vám klasické uvázání "blowback rig" - pomocí posuvného kroužku na raménku háčku. Fotografii přikládáme do přílohy.

Pěkný den, Nikl team

05901_dscn2222.jpg


Návrat na přehled dotazů