method mix

#601 22. 11. 2009

milos: Dobry den, obsahuje vas method mix Red spice aj robin red? Cim a kolko ho zaliat aby bol maximalne atraktivny? Dakujem.

Nikl Team

Dobrý den Miloši. Anoi, jáš method Mix Red spice obsahuje i určité prodcento Robin Redu. K jeho zatraktivnění používáme boostery K.Nikl které testujeme pro nadcházející sezonu a můžeme Vám už nyní říct, že jsme s jejich účinností nadšeni.

Do doby, než jsme dostali první vzorky na testování, jsme do Method Mixu s nejlepšími výsledky přidávali produkty Vison baits a to http://www.nikl.cz/p605-amino-complex-250ml.php ">Amino Complex Fermented Shrimp , http://www.nikl.cz/p606-csl-concentrated-liquid-betain-1lt.php ">CSL Concentrated Liquid +Betain Liver / Garlic , http://www.nikl.cz/p604-kickstart-liquid-250ml.php ">Nebo Kickstart Shellfish Liquid . Množství aditiva vždy záleželo na tom, jek atraktivní jsme method mix chtěli mít. Ale nikdy jsme přesně neodměřovali. Odhadem tak 15–30ml aditiva na 1kg Metrod mixu, u http://www.nikl.cz/p606-csl-concentrated-liquid-betain-1lt.php ">CSL Concentrated Liquid +Betain Liver / Garlic potom ještě o něco více. Samozřejmostí je přidání vody k získání té správné komzistence.

S pozdravem Nikl team.

Návrat na přehled dotazů