Magic Chocolate

#6014 9. 10. 2012

Dan Přikryl: Zdravim vas hosi,mam dotaz....na jare sem u vas zakoupil klasiku 3XL a magic chocolate.....3XL bez problemu ale na cokoladu sem nemel jedinej zaber.......muzete mi poradit jak tuto nastrahu prezentovat?je ve velikosti 20....na hacek vzdy jedna kulicka a par kolem montaze nebo na pva snurku.....nemel sem zaber ani kdyz sem ji "ozivil" pop up:(a to me znervoznuje:)))))jinak vam preji super vysledky.....chytam jen na vase vyrobky a sem maximalne spokojeny......jen ta cokolada mi vrta hlavou,tak dekuji za rady:)

Nikl Team

Dobrý den Dane,

jako nejlogičtější vysvětlení nás napadá, že kaprům zkrátka příchuť čokolády na vodě, kde jste s ní chytal, nevoní.

Je však pravdou, že opravdu nejlepších výsledků s boilies řady High Attract jsme dosáhli při masivnějším krmení (např. alespoň 1kg na prut) a v teplejší vodě, kdy nám oravdu několikrát toto boilies fungovalo lépe než naši klasičtí favorité. S minimálním množstvím návnady jsme čokoládu zkoušeli jenom na Labi, kde však také v létě fungovala spolehlivě.

Pokud čokoládě chcete dát ještě šanci, zkuste s ní více zakrmit během lovu (pokud se budou kapři dobře krmit) či s ní předkrmit, jsme přesvědčeni, že by "jí to mohlo rozhýbat" :)

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů