Závody

#6074 29. 10. 2012

Jarda: Dobrý den, chtěl bych poradit s koupí vašich produktů. Od 9.11 do 11.11 jedeme na 50 hod závod na soukromák o cca 4ha a hloubky vody podle losu od 1m až max 3m. Počet je omezen na 16 týmů po dvou. Dno je převážně pokryto cca 5 cm vrstvou měkého blátíčka a pod ním tvdá jílová hmota. Lovit i vnadit ( pouze kobra, prak, lopatka ) se může pouze na tvrdé neměkčené pelety a boilí bez krmítek.PVA a obal. těsto povoleno. Rybník je velmi dobře zarybněn a to až i 25 kg kapry, jesetery a amury a je na něj dost velký rybářský tlak, právě pro pěkné tofejní úlovky, ale jsou tam táké i padesátníci. Hodnocená ryba k vážení, jde tedy o celkovou váhu a ne míru úlovků, je min. délka 60 cm a počítá se jen kapr a amur. Prosím tedy o vaše doporučení jak na ně a případně i nějakou tu taktiku lovu.
Předem moc děkuji a s pozdravem Jarda

Nikl Team

Dobrý den Jardo,

na závody Vám určitě doporučujeme boilies 3XL nebo v toto období i Kill Krill Atrakt, případně stejnojmenné pelety.

Pro vnazení použijte menší pelety nebo dobře připravený menší partikl. V tomto místě pak doporučujeme vyzkoušet lovit na malé 10mm pelety (případně v těstě či dipované), malou plovoucí kuličku či menší dipované boilies.

Dle odezvy ryb již sami uvidíte, jaké nástraze se má smysl dále věnovat.

Co se týče montáží, určitě budou hrát prim jené sestavy z 15lb šňůrky či vlasce do průměru 0,30mm a malé otevřenější háčky.

Přejeme hodně štěstí, Nikl team

Návrat na přehled dotazů