Warrior

#6081 31. 10. 2012

Aleš B.: Dobrý den,
váhám nad koupí tohoto prutu. Ze všech stran se na něj valí chvála. Hledám univerzální prut, kdy občas na řece potřebuji házet těžším olovem do 200g. Nemám možnost si pruty nikde "osahat" tak se obracím s radou na Váš tým. Nevím zda vzít rovnou 3 lb nebo raději 2,75 lb. Mám raději měkkčí pruty a několik prutů 3 lb jsem dal pryč, protože to pro mě byly hrozná polena. Prut bych raději s korkovou rukojetí, moc se mi líbí krásně tenká korková rukojeť na Vaší Bond Girl, dá se zpracování korku a tloušťka u těchto prutů alespoň trochu srovnat? Děkuji.
Dotaz k produktu: Fox Prut - Warrior S

Nikl Team

Dobrý den Aleši,

ano, rukojeť prutu je sice o něco málo tlustší než ta, která je použita na prutu Bond Girl, ale rozhodně obě koncovky snesou srovnání, rozdíl je skutečně nepatrný.

Posouzení tvrdosti prutu "zpoza klávesnice" je opravdu velmi složité. Z našich zkušeností bychom Vám určitě doporučili model 3lb, který je pro dle našeho názoru univerzálnější a rozhodně vhodnější pro občasné chytání na řece. 

Pokud by jste nebyl s verzí 3lb spokojen, můžete dle obchodních podmínek do 30ti dnů pruty vrátit či je vyměnit za model 2,75lb.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů