Centurion 2000

#6147 17. 11. 2012

Marian Jurček: Zdravím Nikl team.Chcel by som sa Vás spýtať na háčky Centurion 2000 od CRU.Predovšetkým musím pochváliť tieto háčky,ktoré sú asi naj...háčky na trhu,všetky modely sú super ostré,vydržia netupiť sa,znesú tlak...Avšak chcem sa spýtať,či sa vám už stalo,že by sa narovnali.V auguste tohto roku sa mi pri zábere na jednej ,,vázkovej,,vode centurion 2000 v č.8 narovnal ťahom slušnej ryby.Foto mám pre prípad k dispozícii.Aj vám sa už takáto vec stala?Dík za odpoved,nech sa darí.Maroš

Nikl Team

Dobrý den Mariane,

ano, nějaké háčky jsme samozřejmě narovnali. Přikláníme se ke tvrzení, že lze narovnat jakýkoliv háček, což se nám v praxi již mnohokrát potvrdilo.

Maximálně záleží na tom, jak se háček v tlamce zachytne a za "co". Pokud bude háček zapíchnut celým obloučkem ve svalovině, jeho natažení nehrozí a bylo by v podstatě "proti fyzice".

Pokud se však zapíchne pouze za svou špičku např. do tvrdého kraje pysku, mechanická síla působí tak, že je možno háček narovnat.

V tomto případě se nikdy nejedná o vadný kus háčku, ale buď špatné navázání nebo pouze smůla v tom, že se háček špatně zasekl...

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů