Mraženky

#623 3. 12. 2009

Daniel: Dobrý den,
na jaře chci poprvé skusit mražené hotovky (3XL). Nemám ale představu co mražené koule obnášejí za specifika. Nevadí, když mi přijdou z e-shopu rozmražené ? Mohu opětovně zamrazit kuličky co mi zbudou z výpravy ? Za jak dlouho jsou mraženky připraveny po vyjmutí z mrazáku k náhozu. Díky a omlovám se, pokud zde bylo již řešeno.

Dan
Dotaz k produktu: Nikl Sak na 2 kg boilies

Nikl Team

Dobrý den,
mraženého boilies není třeba se bát. Připravujeme ho pro zákazníky už dlouhou řadu let a zaběhlý model posílání poštou či kurýrní službou funguje bez problémů.

Kuličky Vám samozřejmě příjdou rozmražené, ale to ničemu nevadí. Po převzetí zásilky doporučejeme následující. V případě, že hodláte okamžitě (řekněme do dvou dnů) vyrazit na ryby, rozstříhněte sáček/sáčky s boilies a rozložte si je například do plastové bedýnky od ovoce a nechte takhle až do doby než vyrazíte k vodě. U vody skladujte boilies buďto ve vdzušných plastových bedýnkách nebo http://www.nikl.cz/p254-sak-na-2-kg-boilies.php ">boilie sacích.

Pokud nechcete hned vyrazit k vodě, prostě vezměte originálně zabalené boilies a uložte je do mrazáku až do doby, kdy vyrazte k vodě.

Po návratu z ryb samozřejmě můžete Vaše boilies uložit zpět do mrazáku a mít ho takto uskladněné do další výpravy.

Alternativním způsobem, který často využívají kluci z Nikl Teamu je dlouhodobější sušení boilies. Řada našich kluků si boilies přechovává rozložené v plastových bedýnkách po dlouhou dobu (řádově i měsíce) a nechávají své návnady důkladně vysušit.
V řadě situací je hodně vysušené boilies velmi dobrou variantou především v teplejších měsících a při cíleném lovu velkých kaprů.

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů