Barva šokového vlasce

#647 9. 12. 2009

Aiwen: Dobrý den.. předem děkuji za tak rychlou odpověd a ještě se chci zeptat, jestli když používám tu odpalovku jestli záleží na barvě. Jestli může být i jiná než čistě čirá? Když to leží na dně, tak může být i tmavě hnědá či černá né? Děkuji a přeju pěkné svátky.. :-) A kapra na sněhu :)
Dotaz k produktu: Millenium Tete Ligne (Head Line), Carp´R´Us Clearwater Shockleader 50lb, 20m

Nikl Team

Dobrý den,

pokud nechytáte v naprosto extrémně čisté nebo velmi mělké vodě, není barva šokového vlasce klíčovou věcí. My pro tento účel nejčastěji používáme buďto silné monofily Leon Millenium Head Line, Mack 2 No-Memory nebo Shock-it. Všechny tyto vlasce jsou spíše nenápadných barev. Prakticky nikdy nechytáme bez toho, aniž bychom na kmenovém vlasci neměli cca 7 - 30 metrů jednoho z uvedených vlasců. Velký kapr zná dokonale podvodní terén a moc dobře ví, co musí udělat aby uřízl vlasec. Vždy děláme všechno proto, abychom kapra úspěšně zdolali a bezpečně ho po vyfocení vrátili zpět do vody.

Pro poslední 1-3 metry potom nejraději používáme speciální vysoce oděruvzdorný fluorocarbon Clearwater Shockleader 50lbs. Ten je jednak velmi těžký a dokonale kopíruje dno, je ale také opravdu neuvěřitelně odolný a vydrží úžasné zatížení.

Pěkné Vánoce a úspěšnou sezónu!

00647_shock-leaders.jpg
00647_shockleader.jpgNávrat na přehled dotazů