Enzym Fish

#6501 6. 2. 2013

Tomáš: Dobrý den,chtěl bych letos dělat boilies z mixu Enzym Fish.Chtěl bych 10kg mixu rozdělit na dvě půlky.Polovinu bych udělal podle jednoho receptu tady uvedených.Na 1kg:50 - 80g Robin Red,10 - 15g Játrový extrakt,25ml Liquid Liver a 5 - 7ml esence.Druhou polovinu bych chtěl udělat méně atraktivní,třeba jen z jednou přísadou(jde hlavně o finanční důvody) a tady bych chtěl poradit.Co přidat do mixu aby se přiblížil boilisu vyrobených podle receptu?je lepší přidat stejnou esenci nebo jinou stejnou z přísadu z receptu?nebo všechny v minimálním množstí?a mám použít stejný počet vajec v obou směsích.
Jde o chytání na Labi,víkendovky,3-4dny,květen-říjen,a vnadil bych tímto boilisem 50/50.V létě bych ještě přidal halibud pelety.U esence bych chtěl taky poradit,rozhoduji mezi olihní a kolínským lososem.Mohlo by to fungovat?Děkuji Tom.
Dotaz k produktu: Boilie mix Enzym Fish

Nikl Team

Dobrý den Tomáši,

ohledně volby esence záleží pouze na Vás. Dle našich zkušeností by měly v tomto mixu fungovat určitě obě.

Druhou půlku mixu můžete udělat pouze s belachanem, což finanční náklady stáhne na minimum. Doporučujeme Vám přidat 70g strouhaního belachanu na kilogram mixu. Jendá se sice o velmi jednoduchý, ale často až překvapivě účinný recept.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů