Sonic SK3XTR

#6602 21. 2. 2013

Vašek: Ahoj Nikláci
Mám dotaz na Prut 2 + obal - SK3XTR Carp Rod 12' 3 lbs (50mm)
Chtěl bych se zeptat na specifikace tohoto prutu kdyby šlo je porovnat s Black power od Leona ve stejné libráži je tento prut více tvrdý nebo je to zdolavací prut. Dá se s tímto prutem nahodit přes 120m při dobré technice. Koupil jsem si dva navijáky od shimana long cast 2013 s c14 nebude problem to dát na sedlo prutu. Pak ještě dvě otázky kdo vyrábí tyto pruty a volili byste spíše tyto pruty nebo spíše již zminovaný black power budu je používat více na stojatých vodách lipno podnovovesky a dalši větší rybníky v již čechách ale také na řeky.. Díky za váš názor moc si vašich rad vážím.. Přeju hodně uspěchů v letošní sezoně nejen u vody ale i v obchodu.
Vašek
Dotaz k produktu: Sonik SK3XTR 2+1 ZDARMA

Nikl Team

Ahoj Vašku,

v porovnání s Black Powerem z dílny LH by se dalo říci, že se jedná o velmi podobný univerzální prut. Již jsme měli možnost pruty vyzkoušet pro nahazování a jsme si naprosto jisti, že se správnou sestavou je hranice 120ti metrů naprosto dosažitelná.

Pokud chytáte rád s těžšími olovy nebo chcete mít ještě větší jistotu dlouhých hodů, model v provedení 50mm a 3,25lb by mohl být pro Vás tou nejideálnější volbou. Tento model bychom doporučili právě pro lov za hranicí 100m a na řekách, kde je nutné používat větší olova.

Sedla prutů pojmout jakékoliv velkokapacitní kaprové navijáky, tedy i model LC. Vzhledem k ceně bychom pravděpodobně volili spíše pruty Sonik.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů