12ha, bahnitá voda - jaké boilies ?

#664 17. 12. 2009

Luboš Tomšů: Dobrý den pane Nikl měl bych na vás dotaz ohledně výběru vhodného boilie jedná se o 12ha rybník hloubka je od 4 do 0,5m dno většinou bahnité na rybníce se nesmí krmit a na boili zde nikdo nechytá ale jsou zde kapři cca 8-10 kg.Potřeboval bych poradit jakou přichut a velikost boili zvolit abych byl uspěšný.Na přikrmení připadá v úvahu akorát pva punčocha.Předem děkuji za radu a přeji Vám at se vám daří.Petruv zdar.

Nikl Team

Dobrý den Luboši,

doporučujeme v takové situaci vyzkoušet dva druhy boilies. Jeden hodně atraktivní a chytací - jako je 3XL nebo Mojito. Druhý typ boilies bychom zvolili návnadu selektivního charakteru - C4 nebo Food Signal.

Podle našeho názoru je takovýto přístup pro začátek nejlepší - takhle poznáte nejlépe, který typ boilies bude na Vaší vodě nejproduktuvnější. Všechny jmenované druhy boilies sice spadají do vyšší cenové kategorie, ale představují to nejlepší z naší nabídky a navíc nebudete mít velkou spotřebu. Pokud připadá v úvahu pouze krmení pomocí PVA, zkuste nakrájet do rozpustné punčochy kuličky boilies a přidejte kvalitní pelety. V ideálním případě je nejlepší si takovouto krmnou směs předem přlít boosterem a zesílit tak ještě její atraktivitu.

S výběrem pelet a boosterů doporučíme počkat, protože do naší nabídky přibudou nově i fantastické pelety 3XL a řada boosterů, které se zrovna pro Vaši potřebu budou skvěle hodit.

Pěkný den a příjemné svátky!

Návrat na přehled dotazů