Jaké pruty?

#6765 23. 3. 2013

ales: Zdravím potřeboval bych poradit ohledně prutu na kapry 2dílné 3-3,25lb prošel jsem hodně e shopu a nemužu nsi vybrat chtěl bych jak na odhozatk i na akci a výrobce shimano protože s jinou značkou nemám zkušenosti v cenové kategorii od 2500 do 3500kc mohly byste mi nějak trochu poradit děkuji

Nikl Team

Dobrý den,

s pruty Shimano opravdu nemáme prakticky žádné zkušenosti. Jejich navijáky používáme k plné spokojenosti, nicméně jsme popravdě přesvědčeni, že jsou na špičkové úrovni zejména v této oblasti a kaprové pruty lze sehnat za stejnou cenu mnohem lepší od jiných výrobců.

V této cenové relaci Vám rozhodně doporučujeme porozhlédnout se po prutech značky Sonik - zejména pak modelu SK3XTR, který nabízí ideální kompromis jak pro nahazování, tak pro zdolávání a je nabízen v mnoha librážích i provedeních (v horizontu 14ti dní pribyde i model 12´3,25lb s 50mm očkem s korkovou rukojetí). Tyto pruty jsou nabízeny i v akci 2+1 zdarma, čímž se rozhodně stávají ve své cenové relaci jedničkou na trhu.

Déle Vám doporučujeme kouknout na model SKS nebo Fox Warrior, které jsou v nižší cenové relaci, ale také se jedná o velmi dobré pruty.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů