Vlasec

#6780 25. 3. 2013

Josef Dolanský: Dobrý den,měl bych dotaz k tomuto vlasci popřípadě i k jiným. Mám zájem o tento vlasec,avšak na mrku.cz se sem tam se objeví názor,že se jim kroutil. Proto bych se chtěl zeptat,jak se správně navíjí vlasec na naviják,jestli rovnou s cívky(namočené třeba v kýblu s vodou),nebo dát do něj třeba měchačku a nechat cívku točit a pak navíjet. Podle mě totiž záleží jak se vlasec navine a i jaký koncový systém člověk používá.Vlasec chci používat hlavně na daleké hody,sem tam i na zavážku. A ještě jednu otázku bych měl,zda tento vlasec opravdu mění barvu podle světla(kvůli vidění kam jde vlasec při zdolávání)Děkuji s pozdravem Josef Dolanský.
Dotaz k produktu: ION POWER REFLECTOR LCS 0,309mm 11,90kg 600mt

Nikl Team

Dobrý den,

ano, skutečně velmi záleží na principu, jakým vlasec navinete. Nejlepší je dle našeho názoru vlasec několik hodin v kýblu s vodou rehydrovat a následně volně natočit. Cívku stačí nechat volně točit v kýbli s vodou.

Vzhledem k rozdílým způsobům navíjení vlasců ve výrobě však může docházet i k odlišným výsledkům s navíjením.

Pro daleké nahazování a občasné použití na zavážení Vám doporučujeme vlasec C-Max, který je dle našich zkušeností mnohem lepší, než výše uvedený.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů