Lipno

#6794 27. 3. 2013

Láďa: Ahoj Karle, prosím poradil bys mi jakou taktiku, krmení a boilies zvolit na Lipno v srpnu? V místě kde trávíme dovolenou není žádné atraktivní místo a jen pozvolné klesání a potom dlouhá placka. Na echolotu je tam skoro nemožné najít rybu. Změna místa je dost problematická, protože člověk nikdy neví koho na zakrmeném místě ráno najde chytat. Houstičkáři čas od času chytí nějakého toho menšího kapříka, ale já na boilies ani ťuk. Nejsem na tom finančně tak dobře, abych si mohl dovolit 100kg boilies a pelet. Je jednou z možností i partikl? Jaké množství, po jaké době a na jakém prostoru bych to měl zkusit zakrmit? Vím, že je těžké odpovědět na chytání na placce, ale přesto Vám budu vděčný za jakoukoliv radu. Díky Láďa"

Nikl Team

Ahoj,

lovné místo je na takto velkých revírech alfou i omegou úspěchu. Rozhodně doporučujeme pro vnazení právě partikl (kukuřici, řepku, obilí...), případně halibut pelety nebo jiné pelety, které Vám doporučujeme rozházet plošně a pokusit se tak zastavit projíždějící ryby.

V tomto zakrmeném prostoru následně můžete zkoušet různé nástrahy i jejich prezentace. Jsme přesvědčeni, že se jedná o nejvhodnější taktiku pro toto místo.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů