Boilie na krátkodobější lovy

#68 22. 6. 2009

Karel Pelikán: Dobrý den

Jsem začátečník v lovu ryb na boilies a potřeboval bych trochu poradit.Můj problém je především že tento lov většinou vyžaduje čas a já bohužel mohu u vody být maximálně do druhého dne.Potřeboval bych poradit z typem boilies které je učiné bez předchozího vnazení a kde mohou očekávat záběr již v poměrně krátké době.

za radu a odpověď vám předem děkuji

Karel Pelikán

Nikl Team

Dobrý den,
velká většina našich testerů a zákazníků jezdí často na velice krátké výpravy. Jednonoční akce nejsou nikterak krátké a když se na tento způsob lovu dobře připravíte, můžete očekávat perfektní výsledky.
Jednoznačně doporučujeme naše boilie 3XL nebo Mojito. Dipováním nebo obalováním v boilie těstě kuličky pod háčkem výrazně zatraktivníte, což je často velice efektivní. Důležité je najít si produktivní místo, které kapři pravidelně navštěvují.

Odlišným způsobem je krátkodobý lov na místě, které je déle předkrmováno. Vždy při příchodu a odchodu od vody zakrmte určitou dávkou boilie (nebo i peletami, partiklem, tygřími ořechy…) a uvidíte, jak může být tento způsob lovu po pár dnech úspěšný.
Ať se daří…!

Návrat na přehled dotazů