Selektivia boilie Imperial Baits

#688 24. 12. 2009

Vlastík: Dobrý den,příští rok chci zkusit b. Imperial Baits.Zajímalo by mě, jaká je selektivita u Elite a monster- liver b.v průměru 28 mm a použití liquidu a prášku powder na obalení(bez těsta).Nebo raději použít superselektivní dip v poměru 1:1?V tomto případě nebude velikost b.28 velká?Chci se pokusit chytit nějakého velikána od 15 kg.A chutná b.elite,m.- liver a fish také jeseterům?Jinak přeji všem krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok! Děkuji.

Imperial Baits team

Dobrý den,

u vody jsou často situace, kdy použitím boilie o takto velkém průměru (28mm) opravdu eliminujete záběry malých kaprů. Také se můžete často dostat do situace, kdy i takto velké nástrahy budou menší kapři s chutí přijímat. Nelze s určitostí tvrdit, že pokud pod háček napíchnete 28mm velkou nástrahu, budete chytat pouze velké kapry.

Doporučujeme Vám zaměřit svou pozornost zejména na nalezení vhodného krmeného místa a celkovou strategii vnadění. Poté můžete zkoušet různé varianty nástrah - ať už v klasických velikostech, velikosti 28mm, obalení v těstě či dipované superselektivním dipem.

Co se týče jeseterů, tyto ryby mají opravdu rády většinu rybího boilie - tedy i druhy, které jste vypsal. Perfektně reagují také na pelety - např Halibut, Amino Pelety a pod.

I Vám přejeme do Nového roku vše nejlepší a spoustu zážitků u vody...

Návrat na přehled dotazů