Jak na to?

#7014 22. 5. 2013

Václav Levý: Dobrý den,rád bych u vás nakoupil nějaké nástrahy ,dipy a s tím spojené věci,ale mám v tom trochu chaoz.Sem zvyklý chodit k vodě tak max na 5 hodin o víkendu na hodně prochytávané státní vody.Sem zvyklý chytat s krmítkem a nějakými měkými nástarahami či kukuřicí.Rád bych vyzkoušel lov třeba na pelety,ale nevím čím začít a na jaké pelety,obalovat v těstě či dipovat apod..Můžete mi prosím doporučit vaše výrobky pro rychlý rybolov? Děkuji moc s pozdravem Václav Levý z Ostravy

Nikl Team

Dobrý den,

pokud si chcete co nejlépe zachytat, pro začátek Vám doporučujeme vyzkoušet lovit s method mixem Red Spice (+ partikl a drobné peletky nebo booster Kill Krill, 3XL atd.) a pod háček pak zkoušet buď pelety 10 nebo 18mm (kill krill, 3xl, krillberry...) dle velikosti a aktivity ryb, které můžete navíc obalit v hotových pastách totožné příchutě.

Pokud rád používáte plovoucí nástrahy, doporučujeme Vám naše plovoucí carp bonbons v průměru 12mm. Sestavy Vám doporučujeme používat podobné, složené z těžšího krmítka /80g a více/ a návazce z měkké pletené šňůrky nebo z vlasce do průměru 0,30mm.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů