Vlasec Mack2 C-Max Line

#706 28. 12. 2009

Josef: Dobrý den. Měl bych zájem o Vlasec Mack2 C-Max Line a potřeboval bych poradit jaký pruměr by jste mi doporučil. Jedná se o chytání spíše ze břehu s minimální vyvážkou chtěl bych to na naviják Tica Abyss 6007. Uvažoval jsem o 0,35mm,ale bojím se že vlasec o tomto průměru nebude asi tak dobře lítat z cívky s olovem tak okolo 80g.a nebo jestli by stačila ta 0,30mm. Děkuji za informaci. S přáním hezkého zbytku dne Josef,
Dotaz k produktu: Nylonový vlasec C-MAX LINE 1000M

Nikl Team

Dobrý den Josefe,

pokud chytáte na vodě, kde je nějaké riziko vázek na dně (větve, ostřejší kameny, škebličky), doporučíme zvolit verzi 0,35mm. Nebojte se, že by C-Max v tomto průměru nelétal z cívky při nahazování. Pokud nepotřebujte nahazovat za hranici 100metrů, právě verze 0,35mm je ideální kompromis, který Vás podrží i v těžších podmínkách.

Pokud je ale Vaše lokalita čistá a nehrozí zde riziko žádných vázek, sáhněte po verzi 0,30mm, která Vám bude z navijáku lítat opravdu úžasně.

Přesto bychom obecně být Vámi raději sáhli po univerzálnější verzi 0,35mm. My sami používáme k plné spokojenosti především verzi 0,38mm a i s ní se dostaneme na velmi slušné vzdálenosti.

Přejeme skvělou novou sezónu a hodně zábavy u vody!

Návrat na přehled dotazů