Domasa

#7067 3. 6. 2013

Fero: Zdravim, nakupujem u vas krmivo, boilies, doplnky, a pod. vsetky tie clanky v casopisoch su sice pekne, nieje problem nachytat velke kapre na sukromnych reviroch kde ich je dostatok a su zvyknute na boilies. Vsede sa pise boilies s rychlym ucinkom na kratke vychadzky, skuste to trocha inak a zacnite sa venovat a propagovat vase vyrobky na zvazovych vodach nie len na sukromakoch, co tak prist to skusit na VN Domasa na vychode slovenska? striedame sa tam partie po tyzdnoch chytame na vase boilies no ziadna slava, co tak prist nam to ukazat?

Nikl Team

Dobrý den,

jak si můžete všimnou v naprosté většině našich zpráv od vody, veškeré výrobky jsou testovány převážně na svazových vodách (samozřejmě i na soukromých, ale často v menší míře - záleží na určení produktu).

Boilies s rychlým účinkem nabízíme zejména proto, že jej naši zákazníci mají nejvíce v oblibě a díky němu mohou efektivně chytat kapry i během kratších vycházek.

V našem sortimentu ale naleznete i spoustu vyloženě selektivních boilies - např. Food signal, C4 nebo pořádně vysušený Kill Krill.

O nabídce budeme uvažovat, děkujeme za pozvání.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů